Paslaugos | Pirk, Parduok, Keisk | Nemokami skelbimai - 24skelbimai.lt
Nemokami skelbimai


Paslaugos

Kaunas
2018-10-16
Krovinių pervežimas Kaune ir visoje Lietuvoje

Krovinių pervežimas Kaune ir visoje Lietuvoje

Pervežame krovinius krovininiu mikroautobusu Kaune ir visoje Lietuvoje iki 1,5 tonos. Galime pervežti baldus iš prekybos centrų, perkraustyti biurus, butus, garažus. Lanksčios kainos ir gera aptarnavimo kokybė! Ieškome ilgalaikio bendradarbiavimo transportuojant Jūsų krovinius. Išrašomos ...

0.00 €
Kaunas
2018-10-15
Visi santechnikos darbai

Visi santechnikos darbai

Visi santechnikos darbai. Keičiame radijatorius, tiesiame vandentiekio sistemas, montuojame kanalizacijas. 860771915

0.00 €
Šiauliai
2018-10-10
santechnikos darbai

santechnikos darbai

Atlieka įvairius santechninius darbus, keičia ir montuoja vandentiekio, nuotiekų sistemas, statome kieto kuro katilus, dujinius katilus, šilumos siurblius, irenginejame sildymo sistemas, savo ir užsakovo medžiagomis, valo kanalizacijas elektromechaniniu būdu, bei atliekame kitus ivairius santechninius darbus. ...

0.00 €
Kaunas
2018-10-18
Automobiliu pervežimas iš Vokietijos | Vektura +37067354393

Automobiliu pervežimas iš Vokietijos | Vektura +37067354393

Lengvųjų automobilių pervežimas, gabenimas autovežiais iš Vokietijos ir iš kitų Europos Sąjungos valstybių. Pervežimo metu automobiliai apdrausti CMR draudimu. UAB "Vektura" Įm.kodas: 300693244 PVM kodas: LT100003250210 Šaltinių g. 24-1, LT-62341 Alytus, Lietuva Tel.: +370-673-54393, Fax.: ...

0.00 €
Klaipėda
2018-10-18
Automobiliu pervežimas iš Danijos | Vektura +37067354393

Automobiliu pervežimas iš Danijos | Vektura +37067354393

Lengvųjų automobilių pervežimas, gabenimas autovežiais iš Danijos ir iš kitų Europos Sąjungos valstybių. Pervežimo metu automobiliai apdrausti CMR draudimu. UAB "Vektura" Įm.kodas: 300693244 PVM kodas: LT100003250210 Šaltinių g. 24-1, LT-62341 Alytus, Lietuva Tel.: +370-673-54393, Fax.: ...

0.00 €
Šiauliai
2018-10-18
Automobilių nuoma Šiauliuose

Automobilių nuoma Šiauliuose

Lengvųjų automobilių , keleivinių bei krovininių mikroautobusų nuoma Šiauliuose. www.donauto.lt

1.00 €
Kaunas
2018-10-17
ŠALDYTUVŲ IR ŠALDIKLIŲ REMONTAS

ŠALDYTUVŲ IR ŠALDIKLIŲ REMONTAS

Šaldytuvų ir saldikliu remontas , remontuojame užsakovo namuose ir savo dirbtuvėse, atvykimas i namus nemokamas , darbams suteikiame garantija iki 12 mėn. Kokybiškas aptarnavimas. Skubus aptarnavimas.

1.00 €
Marijampolė
2018-10-17
ŠALDYTUVŲ IR ŠALDIKLIŲ REMONTAS

ŠALDYTUVŲ IR ŠALDIKLIŲ REMONTAS

Šaldytuvų ir saldikliu remontas , remontuojame užsakovo namuose ir savo dirbtuvėse, atvykimas i namus nemokamas , darbams suteikiame garantija iki 12 mėn. Kokybiškas aptarnavimas. Skubus aptarnavimas.

1.00 €
Klaipėda
2018-10-16
medžio apdailos darbai

medžio apdailos darbai

-pirčių įrengimas , atnaujinimas; -vidaus , lauko dailylenčių apdaila; -lauko sandėliukų,malkinių statyba; -medinių tvorų surinkimas; -kt.medžio apdailos darbai. 861655725,Klaipėdos raj.

1.00 €
Klaipėda
2018-10-15
Užsakomieji reisai ir mikroautobusų nuoma

Užsakomieji reisai ir mikroautobusų nuoma

Vežame keleivius užsakomaisiais reisais mikroautobusu MB Sprinter (21 sėdima vieta). Vykdome užsakymus įmonėms ir fiziniams asmenims įvairiomis progomis: vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, ekskursijoms po Lietuvą ir užsienyje. Kainos sutartinės, išrašomos sąskaitos ...

1.00 €
Klaipėda
2018-10-15
Vežame keleivius ir siuntas į Airiją

Vežame keleivius ir siuntas į Airiją

Vežame į Airiją keleivius, jų augintinius, siuntinius ir krovinius iki 2 tonų. Iš Lietuvos išvykstame: KIEKVIENĄ PENKTADIENĮ. Iš Airijos išvykstame: KIEKVIENĄ SEKMADIENĮ. Kainos: Į / IŠ AIRIJĄ keleiviui nuo 140 EUR. Kondicionierius, DVD, atlenkiamos sėdynės. Platesnė informacija ...

1.00 €
Vilnius
2018-10-15
Norite atnaujinti būsta? Prašom!

Norite atnaujinti būsta? Prašom!

Pilna ar dalina vidaus apdaila,-būsto remontas

1.00 €
Kaunas
2018-10-12
Vezame i Vilniaus oro uosta

Vezame i Vilniaus oro uosta

Vežame keleivius iš Kauno į/iš Kauno, Vilniaus, Palangos, Rygos ir Varšuvos oro uostus. Kaunas - Kauno oro uostas - Kaunas Kaunas - Vilniaus oro uostas - Kaunas Kaunas - Palangos oro uostas - Kaunas Kaunas - Rygos oro uostas - Kaunas Kaunas - Varšuvos oro uostas (Modlin, Chopin, Frederic ir kt.) - ...

1.00 €
Mažeikiai
2018-10-17
Lietuva - ANGLIJA - Lietuva keleiviai ir siuntos kiekvieną savaitę. +37065599245

Lietuva - ANGLIJA - Lietuva keleiviai ir siuntos kiekvieną savaitę. +37065599245

Kiekvieną savaitę vežame keleivius ir siuntas, Mažeikiai Anglija ketvirtadienį ir sekmadienį Anglija Mažeikiai antradienį ir šeštadienį Mob 370 65599245 447 877287338 370 65111140

1.00 €
Vilnius
2018-10-09
Vezame zvyra, smeli, skalda, juodzemi, augalini, atsijos 860625738 Vilnius

Vezame zvyra, smeli, skalda, juodzemi, augalini, atsijos 860625738 Vilnius

VEŽAME BIRIAS STATYBINES MEDŽIAGAS: -ŽVYRAS (karjerinis, gamtinis, kelinis, betonavimui, drenažui ir kt, įvairių frakcijų) -SMĖLIS( gamtinis, karjerinis, plautas, sijotas – mūrinimui, tinkavimui, drenažui, pamatų užpylimui ir kt. -SMĖLIO IR ŽVIRGŽDO MIŠINIAI -JUODŽEMIS, augalinis sluoksnis, ...

1.00 €
Klaipėda
2018-10-08
Užsakomieji reisai ir mikroautobusų nuoma

Užsakomieji reisai ir mikroautobusų nuoma

Vežame keleivius užsakomaisiais reisais mikroautobusu MB Sprinter (21 sėdima vieta). Vykdome užsakymus įmonėms ir fiziniams asmenims įvairiomis progomis: vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, ekskursijoms po Lietuvą ir užsienyje. Kainos sutartinės, išrašomos sąskaitos ...

1.00 €
Klaipėda
2018-10-08
Vežame keleivius ir siuntas į Airiją

Vežame keleivius ir siuntas į Airiją

Vežame į Airiją keleivius, jų augintinius, siuntinius ir krovinius iki 2 tonų. Iš Lietuvos išvykstame: KIEKVIENĄ PENKTADIENĮ. Iš Airijos išvykstame: KIEKVIENĄ SEKMADIENĮ. Kainos: Į / IŠ AIRIJĄ keleiviui nuo 140 EUR. Kondicionierius, DVD, atlenkiamos sėdynės. Platesnė informacija ...

1.00 €
Klaipėda
2018-10-05
Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų, minivenų, automobilių nuoma. Mikroautobusai yra 8-21 vietų, didelis bagažo skyrius, reguliuojamos sėdynės, vaizdo aparatūra ir kt. patogumai, reikalinga B kategorija. Keleivių pervežimo paslaugos Lietuvoje ir visoje Europos Sąjungoje užsakomaisiais reisais. Kitos transporto ...

1.00 €
Panevėžys
2018-10-04
Perkraustymas Panevezyje

Perkraustymas Panevezyje

MB Pasliuta Tel. 869409650 www.pasliuta.lt Šiukšlių tvarkymas, surinkimas ir išvežimas iš buto, rusių, garažų, palėpių, namo, sodybos, sklypų ir kitų objektų. Bendradarbiaujame su įmonėmis, baldų parduotuvėmis, statybinių medžiagų centrais. DIRBAME BE IŠEIGINIŲ, klientui palankiu ...

1.00 €
Klaipėda
2018-10-01
Užsakomieji reisai ir mikroautobusų nuoma

Užsakomieji reisai ir mikroautobusų nuoma

Vežame keleivius užsakomaisiais reisais mikroautobusu MB Sprinter (21 sėdima vieta). Vykdome užsakymus įmonėms ir fiziniams asmenims įvairiomis progomis: vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, ekskursijoms po Lietuvą ir užsienyje. Kainos sutartinės, išrašomos sąskaitos ...

1.00 €