Paslaugos | Pirk, Parduok, Keisk | Nemokami skelbimai - 24skelbimai.lt
Nemokami skelbimai


Paslaugos

Kaunas
2018-12-12
PASIV V + AKTIV  V

PASIV V + AKTIV V

VAIKINAS IESKO VYRO

0.00 €
Rokiškis
2018-12-09
Parvešiu žmogų iš Belgijos, Olandijos, Vokietijos

Parvešiu žmogų iš Belgijos, Olandijos, Vokietijos

Gruodžio 20d. galiu paimti žmogų iš Belgijos, Olandijos ar Vokietijos ir parvežti į Lietuvą. Su lengvuoju automobiliu, todėl kelionė bus greita ir patogi. Kaina sutartinė. Jai domina, skambinkit ar rašykit sms man į nr: 0037060414176

0.00 €
Vilnius
2018-12-06
Nauja vairavimo kursų grupė Gruodžio 06 d. Naujininkuose

Nauja vairavimo kursų grupė Gruodžio 06 d. Naujininkuose

Dar gali suspėti užsiregistruoti į naują grupę, kuri prasidės Gruodžio 06 d. Naujininkuose ! Nepraleisk puikios progos ! Vairavimo mokykloje mokina rusų ir lietuvių kalbomis. Mus rasite: Naujininkai - Prūsų g. 2, tel. 8 686 37400 El-paštas: uabjtmc@gmail.com Svetainė: ...

0.00 €
Vilnius
2018-12-06
D kategorijos vairavimo kursai

D kategorijos vairavimo kursai

Važiuodamas autobusu kada nors svajojai jį vairuoti? Dabar turi puikią galimybę išmokti! D kategorijos kursus gali lankyti asmenys sulaukę 24 metų. Ateik pas mus ir įgyvendink savo svajonę! Mūsų vairavimo mokykloje UAB „JTMC“ įgysite ne tik tvirtų KET žinių, bet įgausite ir praktinio vairavimo ...

0.00 €
Alytus
2018-11-22
Transporto parko kontrolės ir valdymo sistemų diegimas

Transporto parko kontrolės ir valdymo sistemų diegimas

Transporto parko kontrolės ir valdymo sistema – tai priemonė, svarbi kiekvienai įmonei, kuri turi savo transportą. Praktika parodė, kad įdiegus tokią sistemą įmonių kuro sąnaudos sumažėja iki 30%. Padidėja vadybininkų darbo efektyvumas, sutaupoma laiko pildant kelionės lapus. Sistema leidžia ...

0.00 €
Vilnius
2018-11-19
Ypatingas pasiūlymas vairavimo kursams Naujininkuose!

Ypatingas pasiūlymas vairavimo kursams Naujininkuose!

UAB "JTMC" vairavimo mokykla skelbia ypatingą pasiūlymą būtent Jums, Jūsų draugams, artimiesiems ar kaimynams. Visus norinčius išmokti taisyklingo ir saugaus vairavimo kviečiame į vairavimo kursus už specialią kainą. Jau prasidėjo išankstinė registracija! Registruokitės jau DABAR. Spausk žemiau ...

0.00 €
Kaunas
2018-12-14
 KROVĖJŲ PASLAUGOS – 8 67297228

KROVĖJŲ PASLAUGOS – 8 67297228

KROVĖJŲ PASLAUGOS - Įmonėms, gyventojams!!! Mes galime atvykti į bet kurį Lietuvos miestą ir jums padėti: persikraustyti, iškrauti, pakrauti, nunešti, atnešti, užnešti, surinkti, ar išrinkti baldus, supakuoti baldus ir paruošti išvežimui. - Kainos sutartinės. - Dirba jauni ir stiprūs vyrai. - ...

0.00 €
Kaunas
2018-12-14
VEŽAME Į AIRIJĄ – 8 672 97228

VEŽAME Į AIRIJĄ – 8 672 97228

„EuroSiunta” 8-672-97228 nuolat veža keleivius, siuntas/krovinius. Iš LIETUVOS kas antrą Penktadienį. Iš AIRIJOS kas antrą Antradienį. Siuntų/krovinių surinkimas dieną iki išvažiavimo. Mes visuomet pasiūlysime geriausią Jūsų kelionės, ar siuntinio pristatymo ...

0.00 €
Kaunas
2018-12-14
ILGALAIKĖ/TRUMPALAIKĖ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA – 8 672 97228

ILGALAIKĖ/TRUMPALAIKĖ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA – 8 672 97228

Mikroautobusas yra viena patogiausių ir populiariausių transporto priemonė krovinių pervežimui. Mikroautobusai varomi dyzelinu, ekonomiški, apdrausti, įskaitant "žalią" kortą ES šalims. Reikalavimai vairuotojui: "B" kategorija, ne mažesnis kaip 2 metų vairavimo stažas, amžius nuo 21 metų. ...

0.00 €
Kaunas
2018-12-14
Atstovaujame Įmonėms – Organizacijoms – Kompanijoms    8 672 97228

Atstovaujame Įmonėms – Organizacijoms – Kompanijoms 8 672 97228

Kad Jūsų verslas nesustotų! UAB „ EuroSiunta“ siūlo pastovų Jūsų įmonės krovinių pervežimą/Atstovavimą. Tai verta pasirinkti, nes: 1. Taupysite investicijas ir laiką; 2. Jums daugiau nerūpės transporto parko problemos; 3. Sugedus mikroautobusui jis nedelsiant bus pakeistas kitu; 4. Jums ...

0.00 €
Kaunas
2018-12-14
KROVINIŲ PERVEŽIMAI – 8 672 97228

KROVINIŲ PERVEŽIMAI – 8 672 97228

Mes teikiame šias paslaugas: - Nuolatinis Jūsų įmonės prekių, gaminių, daiktų išvežiojimas, logistika; - Transporto nuoma su Vairuotoju ir be Vairuotojo; - Įmonių ir pavienių asmenų krovinių pervežimai; - Pervežimai visoje Lietuvoje; - Perkraustymo paslaugos; - Krovėjų ...

0.00 €
Kaunas
2018-12-03
8 672 97228 VISUOMET - GERIAUSI PASIŪLYMAI IŠ KAUNO

8 672 97228 VISUOMET - GERIAUSI PASIŪLYMAI IŠ KAUNO

Perkraustymo paslaugos.Krovinių pervežimas Nuomojame Krovininius, keleivinius mikroautobusus . • Vietiniai (Kaunas) įvairių krovinių pervežimai • Tarpmiestiniai, Tarptautiniai krovinių pervežimai • Perkraustymai, buitinės technikos pervežimas • Krovikų paslaugos - PIGIAUSIAS krovinių ...

0.00 €
Kaunas
2018-12-14
KAUNAS - - 8 672 97228- - MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

KAUNAS - - 8 672 97228- - MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

- KROVININIŲ, KELEIVINIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA - VEŽAME KROVINIUS, PERKRAUSTOME Turime Jums dovaną - NEMOKAMA NUOMA! Kiekvieną savaitę mikroautobusams atliekame tech. apžiūra! Esant reikalui nedelsiant pakeisime mikroautobusą kitu! MERSEDES BENZ SPRINTER XL - 2008m. Bagažinės ilgis 3,40m ...

0.00 €
Kaunas
2018-12-14
867297228 – KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

867297228 – KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

Mikroautobusas yra viena patogiausių ir populiariausių transporto priemonė krovinių pervežimui. Mikroautobusai varomi dyzelinu, ekonomiški, apdrausti civiliniu draudimu plius žalia korta ES šalims. Reikalavimai vairuotojui: "B" kategorija, ne mažesnis kaip 2 metų vairavimo stažas, amžius nuo 21 metų. ...

0.00 €
Kaunas
2018-12-13
Automobiliu pervežimas iš Vokietijos | Vektura +37067354393

Automobiliu pervežimas iš Vokietijos | Vektura +37067354393

Lengvųjų automobilių pervežimas, gabenimas autovežiais iš Vokietijos ir iš kitų Europos Sąjungos valstybių. Pervežimo metu automobiliai apdrausti CMR draudimu. UAB "Vektura" Įm.kodas: 300693244 PVM kodas: LT100003250210 Šaltinių g. 24-1, LT-62341 Alytus, Lietuva Tel.: +370-673-54393, Fax.: ...

0.00 €
Klaipėda
2018-12-13
Automobiliu pervežimas iš Danijos | Vektura +37067354393

Automobiliu pervežimas iš Danijos | Vektura +37067354393

Lengvųjų automobilių pervežimas, gabenimas autovežiais iš Danijos ir iš kitų Europos Sąjungos valstybių. Pervežimo metu automobiliai apdrausti CMR draudimu. UAB "Vektura" Įm.kodas: 300693244 PVM kodas: LT100003250210 Šaltinių g. 24-1, LT-62341 Alytus, Lietuva Tel.: +370-673-54393, Fax.: ...

0.00 €
Kaunas
2018-12-12
Kaminu ideklai.pristatomi kaminai

Kaminu ideklai.pristatomi kaminai

Greitai bei kokybiskai gaminame montuojame nerudyjancio plieno kaminu ideklus.pristatomus apsiltintus kaminus suteikiame garantija 861485685

1.00 €
Šiauliai
2018-12-03
Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju / Lonar Tai paslauga, kuri idealiai tinka verslo konferencijoms, valstybės delegacijų aptarnavimui, turams po užsienio valstybes, vestuvėms ar kitoms šventėms. Jūsų pageidavimu, mūsų vairuotojas punktualiai pasitiks Jus prie oro uosto, traukinių stoties ar bet ...

1.00 €
Vilnius
2018-11-29
Elektros darbai

Elektros darbai

Visi elektros darbai-nuo įvado iki varžų matavimo

1.00 €
Klaipėda
2018-11-29
Užsakomieji reisai ir mikroautobusų nuoma

Užsakomieji reisai ir mikroautobusų nuoma

Vežame keleivius užsakomaisiais reisais mikroautobusu MB Sprinter (21 sėdima vieta). Vykdome užsakymus įmonėms ir fiziniams asmenims įvairiomis progomis: vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, ekskursijoms po Lietuvą ir užsienyje. Kainos sutartinės, išrašomos sąskaitos ...

1.00 €